Zahájení tréninků ve školním roce 2020/2021

Přípravka oddílu Flik – Flak – do skupiny patří loňská přípravka + nábor nových prvňáčků 31. ZŠ

tréninky úterý a čtvrtek 16,00 – 17,00 hod

zahájení tréninků v úterý 8.9. 2020 v 16,00 hod v tělocvičně 31.ZŠ

Plán akcí leden – červen 2020

18. – 19.1.2020 Praha Výcvikový tábor č. 1 – vyšší výkonnostní úroveň Výběr
1.2.2020 Dobřichovice JOJO CUP TG IB (Míša Š.) TG II (Tereza S.)
8. – 9.2.2020 Praha Výcvikový tábor č. 2 – nižší výkonnostní úroveň Výběr
7. – 8.3.2020 Praha Výcvikový tábor č. 3 – vyšší výkonnostní úroveň Výběr
15.3.2020 Praha TeamGym Vyšehrad TG IA (Monika T.) TG IB (Míša Š.) TG II (Tereza S.)
4.4.2020 Říčany Říčany TeamGymCup TG IB (Míša Š.) TG II (Tereza S.)
18.4.2020 Třebíč Pohár města Třebíče TG IA (Monika T.) TG IB (Míša Š.) TG II (Šárka, Tereza S.)
8. – 9.5.2020 Olomouc Mistrovství ČR TeamGym TG IA (Monika T.) TG IB (Míša Š.) TG II (Šárka, Tereza S.)
30.5.2020 Brno Brněnský pohár TG IA (Monika T.) TG IB (Míša Š.) TG II (Šárka, Tereza S.)
13. – 14.6.2020 Praha Výcvikový tábor č. 4 – nižší výkonnostní úroveň Výběr
Září 2020 (víkendy) Plzeň/Praha Soustředění všichni

Případné změny a nové akce upřesníme min. týden předem!!!!

Víkendová soustředění závodních týmů

Zahájení  31. 8. 2018 v 15,00 hod v tělocvičně všechny týmy TG1A, TG1B, TG2.

Termíny  víkendových soustředění pro jednotlivé tréninkové skupiny najdete v aktualizovaném plánu akcí.

Časy tréninků o víkendech:                                                                                                        pátek – 15,00 – 18,00 hod                                                                                                          sobota – 9,00 – 18,00 hod.                                                                                                        neděle – 9,00 – 17,00 hod.

Cena:  300,- Kč  za víkend – úhrada v hotovosti na začátku víkendu

 

Tréninkové skupiny 2018/2019

 Mladší přípravka – předškoláci    – trenérka Petra Lisecová
út a čt (15,00 – 16,00 hod)    zahájení tréninků 11.9. 2018            platba  1.500,- Kč

Starší přípravka  – trenérka  Šárka Pečenková                                                                   út a čt (15,00 – 16,00 hod)    zahájení tréninků 11.9. 2018            platba   1.500,- Kč


Závodní týmy zahajují tréninky prodlouženým víkendem 31.8. v 15,00 hod.v tělocvičně 31. ZŠ.

TG 1 B  – trenérky Tereza Lučanová, Monika Tyšerová                                                           út a čt ( 17,00 – 19,00 hod), pá (16,00 – 18,00 hod)                platba  2.000,- Kč

TG1 A –  trenérky Petra Lisecová , Petra Duspivová, Lucka Duspivová                                   út a čt (16,00 – 18,00 hod), pá (15,00 – 17,00 hod)              platba   2.000,- Kč

TG 2 -trenérky Šárka Pečenková,  Tereza Svobodová                                                              út a čt (16,00 – 18,00 hod), pá (15,00 – 17,00 hod)               platba   2.000,- Kč

Republikové finále AŠSK v Teamgymu

Mini TG – 1. místo
TG I – 1. místo
TG II – 3. místo